FnS - Anime Szerepjáték

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Motoki Kikkawa (példa)

    Reia
    Reia


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2011. Oct. 29.
    Tartózkodási hely : Ribāshiti

    Motoki Kikkawa (példa) Empty Motoki Kikkawa (példa)

    Témanyitás  Reia Csüt. Nov. 03, 2011 9:34 am

    Kedves Naplóm!

    Mivel ma érintem tollam először lapjaidhoz, vagy más nézőpontból tekintve ma osztom meg veled először életem minden részletét, apró cseprő gondját, úgy vélem helyénvaló volna valamiféle bemutatkozószöveggel nyitnom. A nevem Motoki Kikkawa, de jobb szeretem ha csak Mo-nak hívnak, az Motoki túl komolynak és hivatalosnak találom az én szeleburdi, gyerekes jellememhez. Ribashitiben születtem, amolyan tipikus farmercsaládban. Kötélidegeimet napi szinten tette próbára négy öcsén, két kutyám, öt lovam, tizenhat birkám... oké, oké befejeztem. Szóval a lényeg, hogy elég népes családban nevelkedtem.
    Imádom a kalandfilmeket: gigantikus Indiana Jones rajongó vagyok. Zene terén a countryt és a pop-ot szeretem a rock nem tartozik a kedvenceim közé (értsd UTÁLOM!).
    Oh, mit is mondjak még... megvan! Mindig is érdekelt milyen lehet egy humorista feleségének lenni... Na jó ez már nem túl lényeges... Szóval nagyvonalakban ez volnék én. Szimpi vagyok?
    ...
    Nos remélem mások is egyetértenek majd veled ugyanis ma új suliba megyek. Szurkolj!

      Pontos idő: Csüt. Okt. 17, 2024 9:47 pm